Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

p8zawiercie@zawiercie.eu

32 67 223 35

Mali odkrywcy wielkie możliwości

Archiwum aktualności

GRUDZIEŃ – OGÓLNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

GRUDZIEŃ – OGÓLNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

1.  W związku z kończącym się rokiem kalendarzowym 2018 – zwracamy  się z prośbą do Rodziców o uregulowanie  wszystkich płatności za pobyt dziecka w przedszkolu – do 20 grudnia. Prosimy nie przekraczać ustalonego terminu z uwagi na roczne rozliczenia intendenta. Dziękujemy.

2.  Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, Babcie, Dziadków  na PRZEDSZKOLNY  KIERMASZ  ŚWIĄTECZNY  organizowany w naszym przedszkolu w dniach 10-21 grudnia 2018r. Zachęcamy do zakupu ozdób świątecznych. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup tablic multimedialnych, które będą wykorzystywane w  codziennej edukacji Państwa dzieci.

3. W związku z niską frekwencją  dzieci  w grupach: V  „Biedronki” i II  „Pajacyki” spowodowaną chorobami, informujemy Rodziców. że ODWOŁANE  zostały spotkania przedświąteczne w tych grupach i przeniesione na inny termin. Szczegóły w zakładkach grupowych.

4.  Informujemy Rodziców, ze w ramach programu Ministerstwa Zdrowia – „Dentobus” – w dniu 17 stycznia 2019r.  zostaną przeprowadzone bezpłatne przeglądy stomatologiczne naszych dzieci przedszkolnych. Każde dziecko otrzyma certyfikat uprawniający do bezpłatnego leczenia zębów oraz informację o stanie uzębienia. Prosimy o wypełnienie zgody – u  wychowawców grup.

5. Przedszkole  Nr 8 „Bajkoludki”  w Zawierciu informuje  wszystkich  Rodziców, że w dniu 31 stycznia 2019 roku  rozpocznie  się  w Przedszkolu „BAL  KARNAWAŁOWY  DLA WSZYSTKICH  DZIECI” z udziałem WODZIREJA.  Prosimy o zapewnienie dzieciom różnorodnych przebrań. Od godziny 8.00  będą  robione  dzieciom zdjęcia indywidualne i grupowe.

 

Niech w Święta  Bożonarodzeniowe w Waszych  domach  zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek. Niech przez cały  Nowy Rok  2019  – nie braknie miłości. Przesyłamy  uściski i biały opłatek.

DYREKTOR  I  PRACOWNICY  PRZEDSZKOLA

16

GRU

2018

130

razy

czytano

p8zawiercie.pl

Zdjęcie: Dzieci
Zdjęcie: Dzieci

Kontakt

Dane przedszkola

 

Przedszkole Nr 8 Bajkoludki w Zawierciu
42-400 Zawiercie
ul. Wierzbowa 8
woj. Śląskie

www.p8zawierie.pl

Kontakt

 

p8zawiercie@zawiercie.eu
32 67 223 35

Zdjęcie: Więcej o tej stronie.
Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Przewiń stronę na samą górę.

Logo serwisu.

Przedszkole Nr 8
Bajkoludki w Zawierciu

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia