audycje muzyczne
Dziś przedszkolaki z trzech grup (Pajacyki, Leśne Ludki i Smerfy) wyruszyły do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu, gdzie miały okazję uczestniczyć w wyjątkowej audycji muzycznej „W krainie bajek”.
Wydarzenie zostało przygotowane przez uczniów Szkoły Muzycznej w Zawierciu, którzy wprowadzili naszych najmłodszych w magiczny świat dźwięków i znanych bajkowych opowieści. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały występów, a uśmiechy na ich twarzach były najlepszym dowodem na to, jak bardzo podobała im się ta muzyczna podróż.
09
KWI
2026
87
razy
czytano
p8zawiercie.pl