WOŚP
23 stycznia w naszym przedszkolu zagraliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy ❤️ Dzieci z ogromnym zaangażowaniem włączyły się w zbiórkę, ucząc się przy tym, jak ważne jest pomaganie innym.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Bliskim za wsparcie, dobre serca i każdą wrzuconą złotówkę. Razem możemy naprawdę wiele! ????????
03
LUT
2026
109
razy
czytano
p8zawiercie.pl