Wigilia Miejska- 14.12.2025r.
Dzisiaj- Smerfy- wystąpiły ze swoim świątecznym tańcem na Wigilii Miejskiej, którą swoim patronatem objęła Prezydent Anna Nemś wraz z Miasto Zawiercie i CMC Virtu Viret Zawiercie. Dzieci zatańczyły do piosenki "Mikołaj jest the best". Ten występ na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za udział w Wigilii Miejskiej.
14
GRU
2025
187
razy
czytano
p8zawiercie.pl