profilaktyka stomatologiczna
Dziś odbyły się zajęcia o profilaktyce stomatologicznej, podczas których maluchy dowiedziały się, jak dbać o swoje ząbki już od najmłodszych lat. Dzieci poznały właściwą technikę szczotkowania zębów, dowiedziały się jakie są dobre nawyki żywieniowe dla zdrowych zębów oraz rozmawiały o konsekwencjach niedostatecznej higieny jamy ustnej. Zajęcia poprowadzone zostały przez pracowników Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii „Dentica” w Zawierciu.
05
LIS
2024
379
razy
czytano
p8zawiercie.pl